İZMİR - MOSKOVA

RUSHAVAYOLLARI BİLET MOSKOVA UÇAK BİLETİ 99 TL

Dünya’nın yüzölçümü olarak en büyük ülkesi olan Rusya’nın başkenti Moskova (Москва), tarihi ve kültürel mirası ile dünya şehirlerinin başında gelir. Moskova, Rusya’nın Avrupa bölgesinde Oka ve Volga nehirleri arasında yer alır. İzmir - Moskova uçuşları için sitemizden sorgu yapınız.

Kent ismini şehrin ortasından geçen nehirden almıştır. Çarlık Rus İmparatorluğu’nun uzun süre başkentliğini yapan Moskova, daha sonra başkentin St. Petersburg’a taşınmasıyla eski gücünü kaybetmiştir. Ancak bu durum çok sürmemiş Ekim Devrimi’nin ardından 12 Mart 1918’de önce Rus Sovyet Federatif Sosyalist Cumhuriyeti’nin ardından da Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler birliğinin başkenti olmuştur. Rus kültürünü yansıtan en önemli şehirlerden biri olan Moskova aynı zaman döneminin Çarlık ve Sovyetler Birliğinin izlerini taşır.

Rusya – Moskova Uçak Bileti için sizde sitemizden veya çağrı merkezimi arayarak en ucuz uygun uçak biletini alabilirsiniz. Moskova uçak biletlerinde sitemizde yılsonuna kadar genel indirimler bulunmaktadır.

Rusya Moskova Uçak Bileti en ucuza yüzlerce havayolu arasından dilediğiniz saati en uygun ucuz uçuşları bulabilirsiniz