Hakkımızda

RUSYA UÇAK BİLETİ

Tursab Seyahat Acenteleri Birliği'ne bağlı A sınıfı acente olan firmamız uçak bileti ve diğer seyahat hizmetlerini eksiksiz vermektedir.

Yurtdışı uçuşlarınızda yüzlerce havayolunu karşılaştırarak size ucuz uygun fiyat sunmayı hedefliyoruz. Uçak Bileti, Otel, Vize, Transfer ve profesyonel Turizm Acenteliği yapmaktadır. Bulunduğunuz noktadan gideceğiniz noktaya uçak biletinizi sorgulayabilirsiniz. Sorguladığınız uçuşu yolcu bilgilerini girerek 3D Secure Bilgisi ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.  Bilet arama panelinden binlerce havayolu şirketinin biletlerini görebilir indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Otel ve Vize işlemlerinizi uzman müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla görüşerek en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. 80 kişilik kadrosu ile 7/24 müşterilerine en uygun ve en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Yurt Dışı Uçak Bileti!

Rusya’daki tüm havaalanlarına uçak bileti alabilirsiniz. Binlerce havayolu şirketinin uçak bileti karşılaştırmalı olarak sizin hizmetinize sunar. En uygun fiyat garantisi veren 7/24 ücretsiz çağrı merkezi ile müşteri memnuiyetini en üst seviyede tutmaktadır. Tüm parkurları arama panelinde görebilir biletinizi online olarak güvenle satın alabilirsiniz.